Our plans

Máte-li jakékoliv další otázky ohledně plánovaných vrhů, neváhejte nás kontaktovat ;)

If you have any next questions on the planned litters, feel free to contact us ;)

 

   mating Chockie - winter 2015 / spring 2016

Na zimu roku 2015 nebo na jaro 2016 (dle toho jak se nám vyvrbí hárání) bychom rádi naposledy nakryli Čokí a dočkali se tam posledních jejích štěňátek, kde by jedna z feneček zůstala u nás coby Kájova nová agilitní naděje a nástupkyně Čokí :)

Krycího psa jsme vybírali velmi zodpovědně a nakonec jsme se rozhodli pro švýcarského psa jménem Jabiru. Více informací o něm včetně videí jeho i jeho potomků můžete najít ZDE.

Pro jednu fenku z tohoto vrhu bychom rádi nalezli vhodného majitele do spoluvlastnictví.

We are planning last Chockie's litter in autumn 2015/spring 2016 (according female´s heat). The reason is that we want a pup from this litter as Kaja's next agility dog.

Stud dog is now choosen and more information about him and pups from his previous litters you will find HERE.

 

   mating Free - winter 2015 or winter 2016

Na podzim či zimu 2016 (podle aktuální situace) uvažujeme o krytí naší fenečky Fríí. I zde ještě nemáme jasno ohledně krycího psa a vybíráme velmi pečlivě a věříme, že nakonec vybereme toho nejlepšího. I z tohoto vrhu si plánujeme ponechat holčičku.

Pro jednu fenku z tohoto vrhu bychom rádi nalezli vhodného majitele do spoluvlastnictví.

We are thinking about mating our Free in autumn/winter 2016. We are still not decided about stud dog for her, but we will add it later :) Also for this litter we want to keep one pup for us, which could be Free's follower.

 

    pro zájemce o naše štěňátko / for people inrested in our pup

       Dáváme přednost zájemcům, se kterými máme možnost se setkat ještě před tím, než se vůbec na nějakém zájmu či nezájmu o štěně budeme domlouvat. Chceme vědět, komu štěňátko slibujeme a případně svěříme do péče a zároveň chceme, aby jste i vy věděli, od koho a po jaké fence, si štěňátko zamlouváte. Osobní kontakt je dle našeho názoru v tomto případě více než na místě, tudíž chcete-li se nezávazně přijet podívat, rádi vás u nás uvítáme :-)

    Vedeme tzv. "čekací listinu", kam si všechny vážné zájemce poctivě zapisujeme, ale samozřejmě na prvním místě jsou vždy osobní sympatie, tudíž štěně prodáme opravdu pouze těm majitelům, o kterých budeme přesvědčení, že jsou ti nejlepší ;)

    Na e-maily typu "Kolik stojí štěně." a autor se ani neobtěžuje napsat něco o sobě či se alespoň podepsat, jsme se rozhodli, že již odpovídat nebudeme, jelikož se domníváme, že takto se seriózní zájemce opravdu neprojevuje. Sháníte-li tedy nejlevnější štěně a vše ostatní je Vám jedno, neobtěžujte se nám ani psát, štěňata z našeho chovu rozhodně nejlevnější nejsou.