Our plans

Máte-li jakékoliv další otázky ohledně plánovaných vrhů, neváhejte nás kontaktovat ;)

If you have any next questions on the planned litters, feel free to contact us ;)

 

    we are expecting litter E

Spontánní rozhodnutí bývají zpravidla ta nejlepší :) S tímto vám oznamujeme, že náš plánovaně neplánovaný vrh E -  v sobotu 12. května jsme si udělali výlet do Švýcarska na krytí :P Vše o plánovaném vrhu a rodičích, najdete ZDE

Because impulsive decisions are mostly the best, we can proudly present unplanned-planned litter E :P All about this litter and parents, you can find HERE

 

 

  planned litter winter 2018

Koncem letošního roku plánujeme uskutečnit vrh "E". Vzhledem k tomu, že zatím není nic upřesněno, nechceme zveřejňovat bližší informace. Vrh zde uvedeme, až budou mít oba budoucí rodiče kompletní zdravotní vyšetření. Seriózním zájemcům rádi poskytneme více informací emailem či přes FB. Štěňátka z tohoto vrhu bychom rádi umístili do rukou zkušeným majitelům se sportovními plány, "čekací listina" již je téměř plná.

We are planning litter "E" in the end year 2018. At the moment we wait with publishing for complete health results of our bitch and chosen stud. Don´t hesitate to contact us personaly, if you are seriously interessted. Puppies could be sold to experienced owners with sporty plans.

Important to know, that we already have quite a lot people on waiting list. But however feel free to contact us personaly by email of FB.

 

 

    pro zájemce o naše štěňátko / for people inrested in our pup

       Dáváme přednost zájemcům, se kterými máme možnost se setkat ještě před tím, než se vůbec na nějakém zájmu či nezájmu o štěně budeme domlouvat. Chceme vědět, komu štěňátko slibujeme a případně svěříme do péče a zároveň chceme, aby jste i vy věděli, od koho a po jaké fence, si štěňátko zamlouváte. Osobní kontakt je dle našeho názoru v tomto případě více než na místě, tudíž chcete-li se nezávazně přijet podívat, rádi vás u nás uvítáme :-)

    Vedeme tzv. "čekací listinu", kam si všechny vážné zájemce poctivě zapisujeme, ale samozřejmě na prvním místě jsou vždy osobní sympatie, tudíž štěně prodáme opravdu pouze těm majitelům, o kterých budeme přesvědčení, že jsou ti nejlepší ;)

    Na e-maily typu "Kolik stojí štěně." a autor se ani neobtěžuje napsat něco o sobě či se alespoň podepsat, jsme se rozhodli, že již odpovídat nebudeme, jelikož se domníváme, že takto se seriózní zájemce opravdu neprojevuje. Sháníte-li tedy nejlevnější štěně a vše ostatní je Vám jedno, neobtěžujte se nám ani psát, štěňata z našeho chovu rozhodně nejlevnější nejsou.